Susipažinkime

Na ir galiausiai - gaminti odos dirbinius man suteikia laimę. Manau, kad tai yra svarbiausias aspektas užsiimant kažkokia veikla Tai yra veikla, kurios taip ilgai ieškojau ir kuria galiu dabar pasididžiuoti. Man “dreaming cow” yra kokybės ženklas, todėl esu visiškai ramus, kai pagalvoju kiek žmonių mato šį logotipą ant savo daikto Ir tikiuosi, kad taip bus visada

Iki pasimatymo Jūsų rankose - Dreaming cow.

Aš esu - Dreaming Cow, tačiau draugai mane pažįsta Gedimino vardu.
Esu kilęs iš Tauragės, jaukaus miestelio, bet šioje istorijoje turbūt ne tai yra svarbiausia.

Su oda draugauju jau maždaug apie metus, tačiau visą savo gyvenimą labai mėgau amatus ir rankų darbą. Turbūt ne veltui, nes rankos ir yra būtent tas įrankis, kuris darbui suteikia šilumos. Teko nemažai prisieksperimentuoti ir šeimą aprūpinti visais įmanomais odos dirbiniais, kol pagaliau gaminių kokybė atitiko mano aukštus standartus. Esu labai reiklus ir perfekcionistiškas žmogus, kas man asmeniniame gyvenime kartais kiša koją, tačiau būtent dėl šios priežasties niekada neatiduočiau žmogui savo darbo, kurio pats su didele garbe nenaudočiau. Kiekvienas darbas, kuris gimsta per mano rankas yra kruopščiai iščiupinėtas ir pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Ir tai darau tik tam, kad jums morališkai nusibostų jūsų daiktas, o ne tam, kad po mėnesio reikėtų ieškoti naujo, nes kažkas neatlaikė.

Su savo darbais suteikiu ir garantiją, tai jeigu netyčia kažkuris iš jūsų šiek tiek persistengs, drąsiai galit atsiųsti ir pataisysiu visus nelaimingus atsitikimus.

Prie kiekvieno daikto rašau, kad pagaminta rankomis, tačiau ar iš tiesų žinote ką tai reiškia? Mano “pagaminta rankomis”, reiškia, kad į visą gamybos procesą neįsikišo jokia mašina. Taip, užtrunku daug ilgiau, bet tokiu būdu galiu garantuoti, kad siūlės bus lygios ir stiprios, net ir pažeista siūlė neišsiardytų dar ilgą laiką, ko negalėčiau pasakyti apie siūlę susiūta mašina, ši išsiardytų akimirksniu. Man svarbu, kad kiekvieną kartą paėmus tą gaminį į rankas, džiaugtumėtės jog jį turite. Na o dėl to, džiaugsiuosi ir aš.